Vizyon: İnsan sağlığı konusunda en yeni bilimsel araştırma ve eğitim çalışmaları ile etkin ve kaliteli diyetisyen ve psikolog hizmeti sunarak, alanında örnek bir danışma merkezi olmak

Misyon: Alanında uzman diyetisyen ve psikolog ile insanların mutlu ve huzurlu bir şekilde zihinsel, ruhsal ve bedensel açıdan doyum sağlamaya ve bireylere bütüncül olarak yardımcı olmak için buradayız.

BİZ KİMİZ?

Yediklerimiz vücudumuz için enerji sağlamakla birlikte zihin ve bilişin de dahil olduğu birçok beyin fonksiyonunu etkiler. Dolayısıyla davranışları ve zihinsel süreçleri inceleyen psikolojiyle doğrudan bir bağ kurmuş olur. Sonuç olarak beslenmenin duygu durumu ve davranışları etkileyebildiği gibi duygu durumumuz da beslenmemizi etkileyebilmektedir.

Biz Psikodiyet klinik ekibi olarak beslenme ve psikolojiyi bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Psikolog ve diyetisyen işbirliğiyle amacımız psikolojik olarak geliştirdiğimiz farkındalığı tüm yaşamımızla birleştirmek, beslenmemizde bir farkındalık oluşturarak yaşam kalitemizi arttırmak. Psikolojik sorunlarla birlikte ortaya çıkan yeme davranış bozukluklarına multidisipliner bir yapıyla tedavi oluşturmaktayız. Aynı zamanda ruh ve beden sağlığı için çeşitli terapiler yapmaktayız.