Diyetisyen Kübra Nur Kılınç ,Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2018 yılında mezun olup eğitimim süresince Türk Hava Yolları, İstinye Devlet Hastanesi, Fatih Sofular Aile Sağlığı Merkezi’nde çocuk, yetişkin, klinik, poliklinik ve mutfak stajlarımı tamamladım. Almanya’da Christian Albert Üniversitesi ve Hamburg Üniversitesi’nde bilimsel araştırmalar için görev aldım. Lisans bitirme tezi olarak ‘’Bireylerin Yemeden İğrenme Durumlarının Beden Kütle İndeksi Durumuna Etkisi’’ olup olmadığına yönelik 400 kişilik çalışmamı tamamladım. Şu an Uludağ Üniversitesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi dalında yüksek lisansımın tez aşmasındayım. Diyetisyen kimliğimin yanında yurtdışında, özellikle Avrupa’da yaygın uygulanan yüz analizi ve bitkisel destekler ile ilgili eğitim aldım. Diyetlerimde danışanlarıma bir bütün olarak bakarak hem hastalıklarla ilgili problemlerini çözüp hem de onların talep ettiği durumlara getirmekteyim. Yüz yüze ve online diyetlerle yurt dışı ve yurt içindeki danışanlarıma programlar oluşturup yıllar geçtikçe yüzlerce kişiden edindiğim bilgi birikimi ve tecrübelerle danışanlarına destek olmaktayım.

Psikolog Rüveyda Köse, Bursa doğumludur. Üsküdar Üniversitesi Psikoloji (burslu) bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Eğitimlerini bitirdikten sonra stajlarını da başarıyla bitirmiştir. Lisans eğitimi boyunca Hastaneler, Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezleri, Huzurevleri, Rehberlik Araştırma Merkezlerinde çalışmıştır.
Lisans eğitiminde Yeşilay Danışmanlık Merkezlerinde başkan olarak bulunmuştur. Yeşilay da madde, kumar, teknoloji bağımlılıklarıyla, çalışmıştır ve halen çalışmaya devam ediyor. Öğrenim hayatı boyunca çeşitli kongre, eğitim, seminerlere katılmıştır.
Uzun zamandır çocuklardaki duygusal, davranışsal sorunlar üzerinde çalışmaya devam etmektedir. Çalışma alanları arasında depresyon, panik atak, anksiyete (kaygı) bozukluğu, stres,bağımlılık,travma ve yas, fobiler ve korkular, iletişim problemleri, özgüven eksikliği, öfke kontrol problemi, sosyal fobi, çocuklar da yeme bozukluğu, çocuklarda konuşma bozukluğu, çocuklarda dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, eğitim danışmanlığı, öğrenci koçluğu gibi konular yer almaktadır.
Uygulamaları arasında çocuk resim analizi ve çocuk çizim teknikleri, çocuk değerlendirme testleri uygulama teknikleri çocuk merkezli oyun -kum terapi teknikleri, çocuk ve okul odaklı kısa süreli çözüm odaklı terapi gelişen teknikler bulunmaktadır.